Bezmaksas dalība 2h+ apmācību kursos

Google sadarbībā ar vadošajiem Latvijas e-komercijas, digitālā mārketinga, kiberdrošības ekspertiem un pasniedzējiem ir sagatavojusi apjomīgu apmācību ciklu Tava biznesa izaugsmei.

Mācies no nozares vadošajiem ekspertiem

Izaugsme Tavam biznesam

Sadarbības partneri

Ja vēlies uzsākt lietot digitālos rīkus un apgūt pamatus digitālo prasmju izmantošanai biznesa izaugsmei, tad šī apmācību programma ir tieši Tev!

Kvalitatīva apmācība palīdzēs Tev uzlabot digitālās prasmes, un pielietot tās uzņēmējdarbībā vai darba meklēšanā. 

Piedalīties var visi interesenti - tās ir bezmaksas apmācības, kuru mērķis ir radīt labvēlīgu vidi maziem un vidējiem uzņēmumiem patstāvīgi mainīgajā pasaulē. 

Jānis Birģelis

Jānis ir viens no Infinitum Agency īpašniekiem un datu nodaļas vadītājs. Ja citi dienu sāk ar ieskatīšanos savā Facebook kontā, tad Jānis – ar ieskatu Google Analytics kontos. Ar datu analītiku nodarbojas kopš 2012. gada un savās darba gaitās ir pieredzējis izmaiņas gan datu platformās, to izmantojumā un arī mārketinga stratēģijās. Jānis Tev varēs pastāstīt reklāmu veiksmju un neveiksmju iemeslus, izanalizēt katru reklāmu līdz mazākajam sīkumam. Papildus ikdienai Jānis ir apmācījis vairāk nekā 300 dažādu uzņēmumus par Google Analytics niansēm un izmantojumu.

Roberta Grīga

Infinitum Agency reklāmas nodaļas vadītāja. Ar reklāmas risinājumiem darbojas jau vairāk nekā 4 gadus.Ikdienā laiku pavada iedziļinoties stratēģiskos jautājumos saistībā ar interneta reklāmas risinājumiem dažādiem uzņēmumiem. Spēj lieliski pielāgoties uzņēmuma specifikai, un meklēt aktuālākos risinājumus gan lielākiem, gan mazākiem uzņēmumiem. Pēdējo gadu vada savu reklāmas komandu, kas apkalpo klientu budžetus sākot no 1000 EUR līdz 100 000 EUR mēnesī.

Gints Branks

Pārdošanas un e-pasta mārketinga speciālists, kas palīdz uzņēmumiem iegūt jaunus klientus un atkārtotus darījumus, izmantojot e-pasta mārketingu. Šobrīd ir Pipedrive produktu mārketinga vadītājs. Strādājot uzņēmumā Mailigen by Pipedrive (pārdošanas CRM un e-pasta mārketinga risinājumi), sadarbojies ar vairāk nekā 500 uzņēmumiem no dažādām pasaules valstīm. Apmācībās parādīs, kā izmantot e-pasta mārketingu gudri, lai iegūtu arvien vairāk lojālu klientu, kuri jūtas novērtēti visa dzīves cikla laikā.

Toms Goiževskis

Infinitum Agency SEO nodaļas vadītājs, atšķirībā no lielākās daļas aģentūrās strādājošo speciālistu, pieredze bijusi kardināli pretēja, sākotnēji darbojoties in-house režīmā dažādu nozaru uzņēmumos. Iespēja darboties specifiskās nišās un B2B segmentā ļāvusi Tomam gūt pilnvērtīgāku izpratni par digitālā mārketinga nozīmi un atbilstošākajām stratēģijām atkarībā no uzņēmuma profila. Šobrīd Toms ikdienā gan strādā ar klientiem gan lokālā, gan starptautiskā mērogā, kā arī apmāca cilvēkus un uzņēmumus par SEO izmantošanu uzņēmuma ikdienā.

Aleksandrs Ļubinskis

Cēsu Digitālā centra valdes priekšsēdētājs un ikdienā lielākoties rūpējas par pieaugušo izglītību digitālo tehnoloģiju jomā. Viņu aizrauj aizvien jauni digitālie rīki un risinājumi, līdz ar to izveidojušās plašas zināšanas par dažādām tehnoloģijām un risinājumiem, kas var palīdzēt gan uzņēmumiem un ikvienam iedzīvotājam ikdienas uzdevumu efektīvai veikšanai. Iepriekš ir gan vadījis uzņēmumu, gan bijis skolotājs, gan bijis par lielas datorsistēmas administratoru.

Pārsla Kolosova

Infinitum Agency mārketinga vadītāja ar 5 gadu pieredzi sociālo tīklu mārketingā. Divus no tiem, vadot sociālo tīklu nodaļu Infinitum Agency. Ir strādājusi ar dažādu nozaru uzņēmumiem: sākot ar pārtikas zīmoliem, beidzot ar loģistikas uzņēmumiem. Par savu lielāko trumpi uzskata darba organizēšanas spējas, kuras ļoti nāk talkā, kad reizē nepieciešams apkalpot 10+ klientus. Ikdienā Pārsla trenē suni un savu sociālo tīklu algoritmus.

Sergejs Volvenkins (PhD)

iMarketings.lv digitālās nodaļas vadītājs un vecākais stratēģis. Sergejs kopā ar iMarketings.lv komandu kopš 2013. gada palīdz augt e-komercijas uzņēmumiem Latvijā un eksporta tirgos. Iegūta padziļināta, praktiska pieredze, palīdzot klientiem augt vairāk nekā 20 pasaules valstīs, pārvaldot Google, Facebook, Display, YouTube reklāmas kampaņas ar budžetu no 1500 līdz 200 000 eiro mēnesī. Sergeja klientu kopējais apgrozījums tirdzniecībā internetā ir 358 milj. eiro (2021. gada iMarketings.lv klientu Google Analytics dati). Viņš aktīvi dalās ar uzkrāto darba pieredzi, labprāt izglītojot uzņēmējus un mārketinga speciālistus. iMarketings.lv ir Google Export partneris. Sergejs Volvenkins ir Latvijas Digitālo ekspertu biedrības dalībnieks.

Mūsu eksperti

Aicinām apgūt mūsdienīgas prasmes biznesa attīstībai digitālajā vidē. Vairāk nekā 6000 apmācītu cilvēku.

Bezmaksas 
online apmācības 
Tavai izaugsmei

AKTUĀLĀ LEKCIJA:

TUVĀKĀS LEKCIJAS:

Pasaules mēroga programma Grow With Google Latvijā jau ir palīdzējusi vairāk nekā 6000 cilvēkiem!

Reģistrējies tuvākajām apmācībām

06.04. 
15:00 - 17:00
Komunikācija ar jauniem un esošajiem klientiem - epastu mārketings.
 

Kontakti:

izaugsme@digijourney.com

Z.A. Meierovica bulvāris 16-6, Rīga, Latvija

Privātuma politika
13.04. 
15:00 - 17:00
Digitālā stratēģija - pirmais uzvaras solis
 
20.04. 
15:00 - 17:00
Esi zinošs un pasargāts - drošība internetā
 
ReģistrētiesReģistrētiesDrīzumā
PIESAKIES BEZMAKSAS DIGITĀLĀ MĀRKETINGA DARBNĪCAI

Divas pēcpusdienas nedēļā laika posmā no 28.marta līdz 18 aprīlim, plus individuālo konsultāciju iespējas

Uzzināt vairāk