Bezmaksas dalība 2h+ apmācību kursos

Google sadarbībā ar vadošajiem Latvijas e-komercijas, digitālā mārketinga, kiberdrošības ekspertiem un pasniedzējiem ir sagatavojusi apjomīgu apmācību ciklu Tava biznesa izaugsmei.

Mācies no nozares vadošajiem ekspertiem

Izaugsme Tavam biznesam

Sadarbības partneri

Ja vēlies uzsākt lietot digitālos rīkus un apgūt pamatus digitālo prasmju izmantošanai biznesa izaugsmei, tad šī apmācību programma ir tieši Tev!

Kvalitatīva apmācība palīdzēs Tev uzlabot digitālās prasmes, un pielietot tās uzņēmējdarbībā vai darba meklēšanā. 

Piedalīties var visi interesenti - tās ir bezmaksas apmācības, kuru mērķis ir radīt labvēlīgu vidi maziem un vidējiem uzņēmumiem patstāvīgi mainīgajā pasaulē. 

Jānis Birģelis

Jānis ir viens no Infinitum Agency īpašniekiem un datu nodaļas vadītājs. Ja citi dienu sāk ar ieskatīšanos savā Facebook kontā, tad Jānis – ar ieskatu Google Analytics kontos. Ar datu analītiku nodarbojas kopš 2012. gada un savās darba gaitās ir pieredzējis izmaiņas gan datu platformās, to izmantojumā un arī mārketinga stratēģijās. Jānis Tev varēs pastāstīt reklāmu veiksmju un neveiksmju iemeslus, izanalizēt katru reklāmu līdz mazākajam sīkumam. Papildus ikdienai Jānis ir apmācījis vairāk nekā 300 dažādu uzņēmumus par Google Analytics niansēm un izmantojumu.

Roberta Grīga

Bijusī Infinitum Agency reklāmas nodaļas vadītāja. Ar reklāmas risinājumiem darbojas jau vairāk nekā 4 gadus.Ikdienā laiku pavada iedziļinoties stratēģiskos jautājumos saistībā ar interneta reklāmas risinājumiem dažādiem uzņēmumiem. Spēj lieliski pielāgoties uzņēmuma specifikai, un meklēt aktuālākos risinājumus gan lielākiem, gan mazākiem uzņēmumiem. Pēdējo gadu vada savu reklāmas komandu, kas apkalpo klientu budžetus sākot no 1000 EUR līdz 100 000 EUR mēnesī.

Gints Branks

Pārdošanas un e-pasta mārketinga speciālists, kas palīdz uzņēmumiem iegūt jaunus klientus un atkārtotus darījumus, izmantojot e-pasta mārketingu. Šobrīd ir Pipedrive produktu mārketinga vadītājs. Strādājot uzņēmumā Mailigen by Pipedrive (pārdošanas CRM un e-pasta mārketinga risinājumi), sadarbojies ar vairāk nekā 500 uzņēmumiem no dažādām pasaules valstīm. Apmācībās parādīs, kā izmantot e-pasta mārketingu gudri, lai iegūtu arvien vairāk lojālu klientu, kuri jūtas novērtēti visa dzīves cikla laikā.

Toms Goiževskis

Infinitum Agency SEO nodaļas vadītājs, atšķirībā no lielākās daļas aģentūrās strādājošo speciālistu, pieredze bijusi kardināli pretēja, sākotnēji darbojoties in-house režīmā dažādu nozaru uzņēmumos. Iespēja darboties specifiskās nišās un B2B segmentā ļāvusi Tomam gūt pilnvērtīgāku izpratni par digitālā mārketinga nozīmi un atbilstošākajām stratēģijām atkarībā no uzņēmuma profila. Šobrīd Toms ikdienā gan strādā ar klientiem gan lokālā, gan starptautiskā mērogā, kā arī apmāca cilvēkus un uzņēmumus par SEO izmantošanu uzņēmuma ikdienā. 

Aleksandrs Ļubinskis

Cēsu Digitālā centra valdes priekšsēdētājs un ikdienā lielākoties rūpējas par pieaugušo izglītību digitālo tehnoloģiju jomā. Viņu aizrauj aizvien jauni digitālie rīki un risinājumi, līdz ar to izveidojušās plašas zināšanas par dažādām tehnoloģijām un risinājumiem, kas var palīdzēt gan uzņēmumiem un ikvienam iedzīvotājam ikdienas uzdevumu efektīvai veikšanai. Iepriekš ir gan vadījis uzņēmumu, gan bijis skolotājs, gan bijis par lielas datorsistēmas administratoru.

Pārsla Kolosova

Infinitum Agency mārketinga vadītāja ar 5 gadu pieredzi sociālo tīklu mārketingā. Divus no tiem, vadot sociālo tīklu nodaļu Infinitum Agency. Ir strādājusi ar dažādu nozaru uzņēmumiem: sākot ar pārtikas zīmoliem, beidzot ar loģistikas uzņēmumiem. Par savu lielāko trumpi uzskata darba organizēšanas spējas, kuras ļoti nāk talkā, kad reizē nepieciešams apkalpot 10+ klientus. Ikdienā Pārsla trenē suni un savu sociālo tīklu algoritmus.

Kristiāns Patmalnieks

Infinitum Agency partneris ar 10 gadu pieredzi digitālajā mārketingā. Strādājot kā vadošajam stratēģim aģentūrā, ir palīdzējis sasniegt mārketinga mērķus dažādu nozaru uzņēmumiem gan Latvijā, gan ārpus tās. "Mans aicinājums ir dalīties ar pieredzi un zināšanām, tāpēc esmu uzstājies dažādās konferencēs un vadījis apmācības uzņēmumiem” - Kristiāns. 

Mūsu eksperti

Aicinām apgūt mūsdienīgas prasmes biznesa attīstībai digitālajā vidē. Vairāk nekā 8000 apmācītu cilvēku.

Bezmaksas 
online apmācības 
Tavai izaugsmei

Pasaules mēroga programma Izaugsme ar Google Latvijā jau ir palīdzējusi vairāk nekā 8000 cilvēkiem!

Kontakti:

izaugsme@digijourney.com

Z.A. Meierovica bulvāris 16-6, Rīga, Latvija

Privātuma politika

Tuvākās bezmaksas apmācības

12/10 - 15:00

Kā pasargāt sevi un savu uzņēmumu digitālajā vidē? Kiberdrošības pamati.

Kārlis Bergmanis

Reģistrācija noslēgusies

19/10 - 10:00

Kā nomērīt savas mājaslapas rezultātus? Google Analytics 4.

Jānis Birģelis

Reģistrācija noslēgusies

26/10 - 10:00

SEO nākamais līmenis. Kā atrasties priekšā saviem konkurentiem?

Toms Goiževskis

Reģistrācija noslēgusies

02/11 - 10:00

Padomi e-pasta mārketingā. Kā attīstīt savu e-pasta stratēģiju.

Gints Branks

Reģistrācija noslēgusies
Tuvākās apmācībasMūsu ekspertiPar programmuPieredzes stāsti

16/11- 10:00

Video veidošana: No idejas līdz rezultātam.

Liāna Lenceviča

Reģistrācija noslēgusies

21/11 - 10:00

Youtube un Google Display reklāma, video kampaņu veidošana

Roberta Grīga

Reģistrācija noslēgusies

09/11 - 15:00

Kā pasargāt sevi un savu uzņēmumu digitālajā vidē? Kiberdrošības pamati.

Kārlis Bergmanis

Reģistrācija noslēgusies

30/11 - 15:00

Kā pasargāt sevi un savu uzņēmumu digitālajā vidē? Kiberdrošības pamati.

Kārlis Bergmanis

Reģistrācija noslēgusies

07/12 - 10:00

Mārketinga satura veidošana. No vārdiem līdz rezultātiem.

Jūlija Gifforda

Reģistrēties

14/09 - 15:00

Praktiski instrumenti ar kuriem sagatavoties jauniem tirgiem.

Paula Annija Janīte

Reģistrācija noslēgusies

21/09 - 15:00

Kā izmantot Etsy platformu eksporta veicināšanai?

Edīte Klīdzēja

Reģistrācija noslēgusies

Ceļvedis ieiešanai jaunos tirgos. Mājaslapa, kas pārdod.

28/09 - 15:00

Vilnis Dreimanis

Reģistrācija noslēgusies

Pārsla Kolosova

Reģistrācija noslēgusies

Sociālo tīklu mārketings. Aktivizē savus sociālos tīklus.

05/10 - 10:00